O blogu

Marta Gawrychowska, autorka bloga Podróże od kuchni

Pomysł na tę stronę rodził się w mojej głowie bardzo długo. Uznałam, że najlepiej będzie, jeżeli połączę dwa bardzo przyjemne aspekty życia – jedzenie i podróżowanie. Moje wpisy dotyczyć będą miejsc, w których byłam lub, które widzieli moi najbliżsi. Podróżowanie to moja pasja. Nauczyłam się, że nawet jednodniowy wypad za miasto może być niezapomnianą przygodą. Chcę podzielić się z Wami moim doświadczeniem.

Każdy wpis będzie zawierał praktyczne informacje o opisywanym miejscu. Dla smakoszy przygotuję opisy typowych tradycyjnych potraw, a dla ciekawskich historie i anegdoty, które usłyszałam od tubylców. Nie zamierzam moralizować, chcę przekazać wszystko to, co przez lata doświadczeń uzbierałam w głowie i na papierze. Mam nadzieję, że skorzystacie  z zapisanych tu informacji i okażą się one pomocne.

Blog tworzę również dlatego, żeby nie zapomnieć o fantastycznych ludziach, których poznałam i miejscach, które udało mi się zobaczyć. Liczę na waszą współpracę i uwagi, jeżeli od czasu, kiedy byłam w niektórych miastach coś się zmieniło.

Przyjemnej lektury,

Marta