Market full of flavors – Soho Food Market – Warsaw

Wolna sobota lub niedziela, około 50 zł w kieszeni, przyjaciele lub rodzina i głód – tyle potrzebujecie do szczęścia na Soho Food Market w Soho Factory.

Idea targowiska, na którym możecie spróbować potraw z całego świata może nie jest nowa, ale w Warszawie zagościła od niedawna. Różnice polegają na tym, że Food Market odbywa się w pomieszczeniu, dania przygotowują restauratorzy, za to ceny przypominają bardziej te rynkowe niż lokalowe. Pozytywny miks przyciąga coraz więcej osób. Od znajomego usłyszałam: Nie możesz napisać tego artykułu, bo za dużo osób dowie się o tak fantastycznym miejscu i zje nasze jedzenie 😉

Postanowiłam jednak podzielić się z wami moim odkryciem, żebyście mogli się odpowiednio przygotować. Sama trafiłam na targowisko przypadkiem. Uwielbiam takie zrządzenia losu. Nie miałam niestety ze sobą gotówki, więc obeszłam się smakiem. Miesiąc później wróciłam, a oto fotorelacja z lutowego targowiska (p)różności:

Więcej informacji na: Soho Food Market

Więcej informacji na: Soho Food Market

 • Marta – Przepisyzpodrozy.pl

  Nie słyszałam wcześniej o tym miejscu. Świetna inicjatywa. Chętnie się tam wybiorę :)

  • http://podrozeodkuchni.pl/ Marta

   Następne spotkanie 8-9 marca. Ja też na pewno będę, może się spotkamy :)

 • Evi Ta

  Wow tak blisko mnie a wcześniej nie słyszałam o tym, koniecznie wybiorę się następnym razem, szczególnie, że to ciacho na ostatnim zdjęciu wygląda obłędnie smakowicie :)

  • Marta

   :) Było smakowite. To nie jest dobre miejsce dla osób na diecie, same pyszności :)