Podróże od kuchni ogłaszają konkurs Malowane na szkle! Zgłoś swoje autorskie zdjęcie w tym temacie i wygrywaj cenne nagrody!

Konkurs Malowane na szkle - Centrum Pompidou - przykład zdjęcia

Konkurs Malowane na szkle – warunki i nagrody

Byliście w Krośnie? Jeżeli tak, to dobrze. Jeżeli nie, to też dobrze. W obu przypadkach będziecie mieli powód, żeby tam pojechać. Do wygrania w konkursie są:

1 miejsce: forma szklana (do wyboru: ręcznie malowane: anioł lub kot (wymiary ok. 30 cm) albo wazon zdobiony ) od Centrum Dziedzictwa Szkła – Krosno + wejściówki dla dwóch osób do obiektu Centrum Dziedzictwa Szkła – Krosno + zestaw gadżetów od Urzędu Miasta Krosna

2 miejsce: wejściówki dla dwóch osób do obiektu Centrum Dziedzictwa Szkła – Krosno + zestaw gadżetów od Urzędu Miasta Krosna

3 miejsce: zestaw gadżetów od Urzędu Miasta Krosna

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

  1. Wysłać autorskie zdjęcie związane z tematem konkursu Malowane na szkle
  2. Polubić fanpage’a Podróży od kuchni (https://www.facebook.com/podrozodkuchni/) i VisitKrosno (https://www.facebook.com/visitkrosno/)
  3. Wysłać odpowiedzi na 3 zagadki, które pojawią się na blogu http://podrozeodkuchni.pl/ lub fanpage’u Podróży od kuchni w trakcie trwania konkursu

Konkurs zaczyna się od poniedziałku 11 kwietnia 2016 r. i kończy się 30 kwietnia 2016 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na blogu 4 maja 2016 r.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected]

Wygrywają trzy najpiękniejsze zdjęcia według Organizatora konkursu, czyli mnie 😉 Trzeba spełnić wszystkie warunki, żeby zgłoszenie było brane pod uwagę.

Konkurs Malowane na szkle - Kościół św. Józefa w Zabrzu - przykład zdjęcia

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: Konkurs Malowane na szkle – regulamin

Fundatorami nagród są: Urząd Miasta Krosna i Centrum Dziedzictwa Szkła – Krosno.

Dla głodnych wiedzy, przygotowałam wcześniej artykuł o Centrum Dziedzictwa Szkła – Krosno.