Farma Iluzji to park rozrywki przeznaczony głównie dla dzieci. Warto zabrać tam swoje pociechy, by pomóc im zrozumieć świat i dać im się wybawić po wsze czasy!

Farma Iluzji

Farma Iluzji, czyli park edukacji i rozrywki, zajmuje kilkuhektarową działkę, która leży w połowie drogi między Warszawą a Lublinem. Najłatwiej znaleźć to miejsce na mapie wpisując w Google Maps hasło: Farma Iluzji albo w nawigacji: Wola Życka. Polecam wybrać się tam samochodem, chyba, że lubicie spacery. Do parku można dojechać pociągiem relacji Warszawa – Dęblin i wysiąść na stacji – MIKA, ale wtedy czeka was do przebycia dystans ok. 6 km.

Dotarliście na miejsce i co teraz? Musicie zaparkować auto i udać się po bilety, a potem już tylko bawić się do zamknięcia parku 😉 Farma Iluzji jest czynna w różnych godzinach i bywa zarezerwowana, np. tylko dla grup, więc żeby uniknąć rozczarowania, przed wyjazdem zerknijcie na stronę internetową, gdzie znajduje się grafik dostępności parku na najbliższe miesiące. Możecie pomyśleć o zabraniu dzieci do Farmy Iluzji  z okazji urodzin, ponieważ wtedy bilety dla nich kosztują tylko złotówkę (Bilet urodzinkowy (+/- 3 dni od daty urodzin)!

Farma Iluzji

Czas na zabawę! Park oferuje atrakcje zarówno dla młodszych jak i nieco starszych dzieci, ale wszyscy powinni wejść chociaż na chwilę do głównej atrakcji Farmy Iluzji, czyli Latającej Chaty Tajemnic. Uwaga!!! Do domku należy wchodzić bardzo powoli, ponieważ jest nachylony i nasz organizm nie jest przyzwyczajony do iluzji na taką skalę. Najlepiej przeczytać uważnie tablicę znajdującą się przed wejściem, żeby uniknąć różnych dolegliwości, które mogą nas dopaść! Możecie również skorzystać z Latającej Chaty Tajemnic na końcu by mieć pewność, że będziecie się dobrze czuć po wyjściu z niej.

Farma Iluzji

Farma Iluzji daje dzieciom bardzo dużo możliwości zabawy. Można zabrać swoje pociechy do Muzeum Iluzji, gdzie znajduje się zbiór eksponatów, których działanie oparte jest, m.in. na hologramach. Kolejnymi ciekawymi miejscami są: Labirynt Luster, w którym zabawa polega na odnalezieniu drogi do wyjścia, a także Tunel Zapomnienia, w którym poczujemy się jakbyśmy przechodzili do innego świata.

Farma Iluzji

Młodsze dzieci na pewno dobrze odnajdą się na macie z Mega klockami, które można układać w nieskończoność, a także na Polu dmuchańców, gdzie wyskaczą się do woli. Warto je również zabrać na Przeprawę Tratwami, gdzie w dostaniu się na drugi brzeg mogą im pomóc rodzice. Na pewno spodoba im się również Mini ZOO, w którym królują kózki afrykańskie, najsłodsze zwierzaki w Farmie Iluzji.

Farma Iluzji

Dorośli najbardziej zadowoleni będą z Grobowca Faraona, ponieważ na miejscu dowiedzą się kilku mrocznych szczegółów z życia władcy starożytnego Egiptu i może nawet trochę przestraszą. Grobowiec urządzony jest w dużym namiocie, a trasa po nim trwa około 15 minut. Jest to atrakcja dodatkowo płatna i niekoniecznie przeznaczona dla małych dzieci.

Grobowiec Faraona

Opiekunowie, którzy nie są zainteresowani udziałem w zabawach, mogą w czasie wolnym upiec kiełbaski, ponieważ do parku można wejść z własnym jedzeniem, a na miejscu dostępne są za darmo grille i ogniska. Jeżeli jednak nie zabierzecie ze sobą prowiantu, to pozytywnie zaskoczeni będziecie cenami w Barze Hokus Pokus. Mają tam całkiem smaczne zapiekanki, ale można zjeść również schabowego albo pierogi 😉

Mamom, które chcą odpocząć, polecam relaks w SPA dla kobiet w Trojanowie, a tatusiowie w tym czasie zajmą się dziećmi. Potem można odwrócić role, żeby nikt nie czuł się poszkodowany 😉

Czy byliście w Farmie Iluzji? Polecacie? Co podobało wam się najbardziej?

Więcej informacji, w tym aktualne ceny biletów, znajdziecie tu: http://farmailuzji.pl/

Czytaj także: Talaria Ladies SPA

Farma Iluzji